Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. dimir
  Përgjigje:
  715
  Shikime:
  402,334
 2. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  311,154
 3. Daniel H
  Përgjigje:
  653
  Shikime:
  240,472
 4. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  86,917
 5. Leopardii
  Përgjigje:
  226
  Shikime:
  76,485
 6. Blendi
  Përgjigje:
  170
  Shikime:
  69,221
 7. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  56,355
 8. dirty vegas
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  54,464
 9. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  220
  Shikime:
  48,195
 10. jeteere
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  38,485
 11. enkela
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  31,095
 12. arterie
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  30,267
 13. Leopardii
  Përgjigje:
  148
  Shikime:
  29,296
 14. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  27,352
 15. Isabelle
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  25,542

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...