Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Gerberjes
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,235
 2. tarahimodern
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,244
 3. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,602
 4. endrit nishefci
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,519
 5. hassanyacu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,141
 6. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,770
 7. enkela
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  32,605
 8. komino
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,513
 9. alamara19
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  11,277
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,535
 11. Munadin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,411
 12. Liridona tusha
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,226
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,172
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,199
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,223

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...