Raste Studimi

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga ^^MIA^^, 4 Feb 2006.

 1. raste studimi per bizneset ,kur kan pasur bumin e tyre si dhe kur kan pasur minimumin e ture
   
 2. emirjola

  emirjola Primus registratum

  ju lutem kush mund te me ndihmoje me 1 rast studimi per lenden e menaxhimit operacional,ne lidhje me ndonje kompani por duke filluar nga historia e biznesit deri tek procesimi qe kalon produkti sherbimi,klientela e saj,furnitoret,avntazhet,disavantazhet e tij etj etj!flm per mirkuptimin!
   
  Sweety likes this.
 3. ann isa

  ann isa Guest

 4. ann isa

  ann isa Guest

  kam nje pyetje per nje rast studimi neser.
  Cilat jane ndryshimet me te rendesishme te Coca-colas me Pepsin?
   
 5. Eva H

  Eva H Primus registratum

  JO PLAGJATURES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
  Al-Punk likes this.
 6. egla toci

  egla toci Guest

   
 7. Fitnete

  Fitnete Guest

   
 8. genci rada

  genci rada Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe