Albforumi

  1. Hapësira filozofike

   Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!
   Tema:
   273
   Mesazhe:
   15,038
   E fundit: Thenje filozofike. Hektor12, 24 Apr 2014 at 08:55
   RSS
  2. Sociologjia

   Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!
   Tema:
   934
   Mesazhe:
   37,778
   E fundit: Sociologjia Juridike ... Hektor12, 24 Apr 2014 at 10:13
   RSS
  3. Dashuria

   Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!
   Tema:
   1,021
   Mesazhe:
   46,572
   E fundit: Ceshte Dashuria ?! ... Amour, 24 Apr 2014 at 18:14
   RSS
  4. Psikologjia

   Thellësitë e psikologjisë njerëzore.
   Tema:
   318
   Mesazhe:
   8,628
   E fundit: Koncepte te pergjitheshme mbi psikologjine Hektor12, 24 Apr 2014 at 10:26
   RSS
  5. Teologjia

   Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!
   Tema:
   224
   Mesazhe:
   6,759
   RSS
  1. Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

   "Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!
   Tema:
   582
   Mesazhe:
   12,799
   E fundit: Dhune policore ndaj demonstruesve Hektor12, 24 Apr 2014 at 09:02
   RSS
  2. Tema e ditës, ndërkombëtare

   Politika e jashtme, partneriteti, fuqitë e mëdha, traktatet e paqes, luftrat, komentet...
   Tema:
   443
   Mesazhe:
   14,217
   E fundit: rusia dhe ukraina Hektor12, 1 Apr 2014
   RSS
  3. Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

   Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!
   Tema:
   1,679
   Mesazhe:
   33,385
   RSS
  4. Duke shfletuar mediat, komenti i lire

   Ç'farë thonë gazetat, shtypi, televizionet, thashethemet dhe të vërtetat. Komentet!
   Tema:
   4,735
   Mesazhe:
   15,713
   RSS
  5. Ekonomia & Biznesi Shqiptar

   Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!
   Tema:
   312
   Mesazhe:
   8,172
   RSS
  6. Legjislacioni Shqiptar

   Legjislacioni Shqiptar
   Tema:
   20
   Mesazhe:
   296
   E fundit: Shqiperia ne gjendje lufte scadarsko, 18 Apr 2014
   RSS
  1. Ngjarje kulturore

   Ngjarje kulturore
   Tema:
   57
   Mesazhe:
   308
   RSS
  2. Artet Figurative

   Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !
   Tema:
   179
   Mesazhe:
   7,802
   E fundit: Wall painting Hektor12, 15 Apr 2014
   RSS
  3. Kinemaja dhe Teatri

   Filmat, dokumentarët, komeditë dhe tragjeditë, festivalet e filmit, kujtesa për një teatër kukullash... Jepi!
   Tema:
   331
   Mesazhe:
   8,824
   RSS
  4. Gjuhësia

   Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!
   Tema:
   121
   Mesazhe:
   5,104
   E fundit: esperanto Hektor12, 20 Mar 2014
   RSS
  5. Letërsia

   Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!
   Tema:
   287
   Mesazhe:
   14,790
   E fundit: Pasazhe nga veprat e Gabriel Garcia Marquez Hektor12, 24 Apr 2014 at 08:58
   RSS
  6. Muzika

   E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!
   Tema:
   379
   Mesazhe:
   19,587
   E fundit: Kenga qe jam duke degjuar Hope, 25 Apr 2014 at 00:39
   RSS
  7. Historia

   Historia Shqiptare dhe Boterore
   Tema:
   515
   Mesazhe:
   11,146
   RSS
 1. Shkenca dhe Jeta

  Shkenca Natyrore
  1. Astronomi, Kozmologji, Astrofizike

   Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.
   Tema:
   30
   Mesazhe:
   396
   RSS
  2. Shkenca

   Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!
   Tema:
   121
   Mesazhe:
   2,244
   E fundit: Armatimet e Shqiperise Hektor12, 11 Apr 2014
   RSS
  3. Planeti im

   Per te gjithe ata qe duan te jetojne aventura, zbulojne mistere, te shuajne kuriozitete e te mesojne me shume. Per ata qe duan te argetohen jashte shtepise, me pak fjale per te gjithe ata, te cileve nuk u zene kembet dhè...
   Tema:
   32
   Mesazhe:
   995
   E fundit: Vendi jot i preferuar... Hektor12, 23 Apr 2014 at 09:26
   RSS
  4. Trupi dhe Shëndeti

   Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.
   Tema:
   655
   Mesazhe:
   5,737
   RSS
  5. Mistere, Konspirime, Kuriozitete

   Mistere, konsiprime, gjëegjëza, kuice të shpejta etj..
   Tema:
   205
   Mesazhe:
   3,799
   E fundit: Thjeshte kuriozitete ... Hektor12, 9 Apr 2014
   RSS
  6. Jeta rreth nesh

   Flora dhe fauna, dukuritë më interesante të natyrës.
   Tema:
   136
   Mesazhe:
   3,590
   E fundit: Atlasi boteror. Hektor12, 20 Mar 2014
   RSS
 2. Trend, VIPa, Moda

  Revistat dhe informacione mbi trendet e fundit te modes, vipat, gossip etj.
  1. Personazhe te artit dhe skenave shqiptare

   VIP, thashetheme dhe informacione mbi personazhet publike
   Tema:
   24
   Mesazhe:
   160
   RSS
  2. Moda

   Tema:
   23
   Mesazhe:
   2,412
   E fundit: ....ju pelqejne tatuazhet.... Hektor12, 24 Apr 2014 at 08:32
   RSS
  3. VIPat me famë botëore, klubi i Fansave

   Je fan i çmendur i dikujt? Kërkon posters, informacione mbi idhullin tënd? Do të krijosh klubin tënd të fansave? Shkruaj këtu...
   Tema:
   869
   Mesazhe:
   7,688
   E fundit: Magjepsëse në “Vogue” vasil1501, 19 Feb 2014
   RSS
  1. Chit Chat me Chatistet e Tjere

   Boni noi dorë muhabet se chati nuk ju del!
   Tema:
   272
   Mesazhe:
   47,512
   E fundit: I pergjigjem komentit te Soleil a1987, 7 Apr 2014
   RSS
  2. Këndi i Femijëve

   Hajdeni kalamaja tek përrallat dhe vjershat vetëm për juve!
   Tema:
   71
   Mesazhe:
   4,269
   RSS
  3. Kuzhina dhe receta gatimi

   Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
   Tema:
   136
   Mesazhe:
   7,639
   E fundit: Receta Gatimi Shqiptare Hektor12, 11 Apr 2014
   RSS
  4. Diapazon

   Një grup miqsh, një hapsirë e vecantë, për njerëz të vecantë...:)!
   Tema:
   193
   Mesazhe:
   19,668
   E fundit: Rrefimet e nates Hektor12, 17 Apr 2014
   RSS
  5. Koktej Diskutimesh

   Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.
   Tema:
   684
   Mesazhe:
   78,859
   E fundit: C'far do beni sonte?? StillMandi, 24 Apr 2014 at 22:30
   RSS
  1. Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote

   Diskutime, shkëmbime informacionesh studentore dhe ndihmë në përgatitjen e detyrave dhe "papers". ASAN / Albstudent etj
   Tema:
   403
   Mesazhe:
   6,404
   RSS
  2. Shkodërlocja jonë

   Mirësevini në forumin e shkodërloces sonë të dashur. Humor dhe bejte për të gjithë :)
   Tema:
   274
   Mesazhe:
   14,428
   RSS
  3. Probleme te Emigranteve ne Diaspore

   Diskutim i dedikuar për ndihmën që mund ti japim njeri-tjetrit në mërgim.
   Tema:
   247
   Mesazhe:
   11,120
   E fundit: Llotaria Kanadeze scadarsko, 20 Apr 2014 at 14:24
   RSS
  4. Shqiptarët në Gjermani

   Shqiptarë në Gjermani? Njihni bashkëkombasit tuaj që janë pranë jush.
   Tema:
   4
   Mesazhe:
   13
   E fundit: Shqiptaret qe jetojn ne Gjermani Elia:), 18 Dec 2013
   RSS
  1. Zona e Tifozëve

   Emocionet që ngjall skuadra e zemrës, humbjet, fitoret... Tifozat njeri-tjetrit!
   Tema:
   322
   Mesazhe:
   20,143
   E fundit: KUSH E FITON CHAMPIONS LEAGUE ? Hektor12, 15 Apr 2014
   RSS
  2. Formula 1, Moto Racing

   Për ata që adhurojnë shpejtësinë dhe garat, motorrat dhe makinat... kjo është kategoria e duhur!
   Tema:
   50
   Mesazhe:
   761
   RSS
  3. Kampionatet

   Te rejat e fundit, kalendarët, ndeshjet, tifozeritë...
   Tema:
   323
   Mesazhe:
   1,843
   RSS
  4. Sporti Shqiptar

   Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!
   Tema:
   165
   Mesazhe:
   1,881
   E fundit: Basketbolli ne Shqiperi Tifoz7, 3 Jan 2014
   RSS
  5. Parashikime Sportive

   Sa i zoti je në parashikime për rezultatet e sportit?
   Tema:
   50
   Mesazhe:
   806
   E fundit: Spanje-Itali joetisti_, 27 Jul 2012
   RSS
  6. Makina e motorra

   Mercedes, Ferrari, Lamborgini, Aston Martin, Porche, benzine-nafte-gaz, pistona, motorr etj, cdo gje per te apasionuarit e botes se makinave e motorreve.
   Tema:
   71
   Mesazhe:
   2,403
   E fundit: Problem me makinën mar1986, 8 Aug 2013
   RSS
  1. Linux Servers

   Perdorimi, Serverat dhe siguria e serverave. Mbrojtja, kontrolli dhe mirëmbajtja e tyre. Diskutime dhe teknika.
   Tema:
   49
   Mesazhe:
   296
   E fundit: Ubuntu 14.04 LTS alko, 19 Apr 2014 at 17:02
   RSS
  2. Diskutime mbi teknologjite

   Teknologjia, risite dhe lajmet e fundit
   Tema:
   631
   Mesazhe:
   948
   RSS
  3. Programet dhe Programuesit

   Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!
   Tema:
   919
   Mesazhe:
   8,063
   E fundit: kush em ndimon albforum, 1 Feb 2014
   RSS
  4. Lojra te ndryshme

   Diskutime mbi lojra të ndryshme, strategjike, 3D, lan...
   Tema:
   167
   Mesazhe:
   2,158
   E fundit: Strategjite lojra interesante. gurax, 7 Apr 2014
   RSS
  5. Elektronike

   Elektronika dhe te rejat rreth saj
   Tema:
   115
   Mesazhe:
   2,245
   RSS
  6. Nën tokë

   Lojra, programe, muzike
   Tema:
   153
   Mesazhe:
   1,781
   E fundit: Video Më E Votuar Në Internet! Amour, 4 Apr 2013
   RSS
 3. Biseda mbi Web-in

  WebMaster, WebHosting, Faqet me te reja Shqiptare dhe te ngjashme
  1. Njofto faqen tende

   Komente mbi faqe të ndryshme shqipëtare. Webshefat këtu :)
   Tema:
   705
   Mesazhe:
   3,795
   E fundit: Albanian Informatics BesmirK, 17 Mar 2014
   RSS
  2. Shkembime banerash, domaine, hostim etj.

   Diskutime per tregetim domainesh, shkembim banerash e te ngjashme
   Tema:
   51
   Mesazhe:
   231
   RSS
  3. Si mundem te bej ...?

   Pyetje per veprimet ne web.
   Tema:
   23
   Mesazhe:
   138
   RSS
  4. Siguria ne Web

   Siguria ne Web, SQL Injections, XSS dhe te tjera vrima problematike
   Tema:
   5
   Mesazhe:
   26
   RSS
  5. Faqe interesante Web & Programe Web

   Diskutime mbi disa nga programet Web me te perdorshme
   Tema:
   57
   Mesazhe:
   507
   E fundit: instagram :) joetisti_, 1 Nov 2013
   RSS
  6. Shqipëria.com

   Shkruani sugjerimet dhe mendimet tuaja për përmirësimin e këtij portali.
   Tema:
   110
   Mesazhe:
   1,105
   E fundit: Emra Shqiptare scadarsko, 12 Jan 2014
   RSS
  7. Mendime dhe diskutime mbi internetin

   Rekomandime dhe sugjerime per faqe Shqiptare dhe te huaja ne internet
   Tema:
   48
   Mesazhe:
   267
   E fundit: Kerkoj sugjerim per domain. StillMandi, 7 Apr 2014
   RSS
  8. Blogosfera Shqiptare

   Kerkoj Ofroj Sherbime Web
   Tema:
   2,561
   Mesazhe:
   2,680
   E fundit: Aplikacioni i ri lançues në Firefox OS admin, 21 Apr 2014 at 20:02
   RSS
  1. Dhoma #Shqiperia

   Vendi i duhur për njohjen e "Thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:)
   Ankesa mbi probleme të hasura gjatë chatimit në dhomat #shqiperia dhe #ndihme (Probleme me kick, ban, kickban, akick, heqje shtim access etj.)
   Tema:
   784
   Mesazhe:
   7,632
   RSS
  2. Ankesa për abuzime në server!

   Zonë ku mund të shprehni problemet që hasni në serverin Irc.AlbNetwork.net
   Tema:
   253
   Mesazhe:
   2,823
   E fundit: Kush e boni kte? Timi, 13 Apr 2014
   RSS
  3. Moderatoret e #Shqiperia

   Vetem per AOp, SOp dhe Founder.
   Tema:
   3
   Mesazhe:
   98
   E fundit: moderatorve scadarsko, 22 Jan 2014
   RSS
  1. Humor, Video e foto per te qeshur

   Video, barcaleta, Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!
   Tema:
   373
   Mesazhe:
   16,269
   RSS
  2. Thashetheme, etj. etj.

   O burra të shpikim sa më shumë, të përgojojmë, të thashethemojmë...ça rracë e poshtër!
   Tema:
   524
   Mesazhe:
   201,006
   E fundit: Vazhdo fjaline... Amour, 24 Apr 2014 at 18:21
   RSS
  3. Eros

   Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
   Tema:
   219
   Mesazhe:
   19,075
   RSS
  1. Probleme me forumin

   Nese keni nje problem me llogarine tuaj apo me dicka tjeter ne lidhje me forumin, atehere ky eshte seksioni i duhur
   Tema:
   6
   Mesazhe:
   245
   RSS
  2. Fjala ime për përmirësimin e Forumit

   Na ndihmoni me mendimet tuaja për përmirësimin e forumit!
   Tema:
   63
   Mesazhe:
   1,390
   E fundit: Bravo moderatorve Hektor12, 23 Apr 2014 at 09:17
   RSS
  3. Antarët e forumit

   Njohje, prezantim, foto, një komunitet i madh virtual ku mund të njihni njëri-tjetrin!
   Tema:
   755
   Mesazhe:
   39,714
   E fundit: KUSH ME MBAN MEND MU? Hektor12, 24 Apr 2014 at 08:34
   RSS
  4. Njoftime!!!

   Njoftime të ekipit të Albforumit!
   Tema:
   122
   Mesazhe:
   250
   E fundit: Perditesime ne forum Hektor12, 19 Feb 2014
   RSS
  1. Arkivi

   Arkivi i forumit - Tena te vjetra vetem per lexim!
   Tema:
   185
   Mesazhe:
   105,968
   E fundit: Mirdita mos ik! Sonia007, 12 Nov 2012
   RSS