Aktualitet

Tema e ditës

Diskutime mbi temat më të veçanta të ditës
Threads
6.2K
Mesazhe
44.9K
Threads
6.2K
Mesazhe
44.9K

Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!
Threads
1.9K
Mesazhe
33.9K
Threads
1.9K
Mesazhe
33.9K

Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!
Threads
396
Mesazhe
8.7K
Threads
396
Mesazhe
8.7K

Blogosfera Shqiptare

Shkrime nga Blogosfera Shqiptare
Threads
2.7K
Mesazhe
2.9K
Threads
2.7K
Mesazhe
2.9K

Tema Shoqërore

Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!
Threads
361
Mesazhe
17.9K
Threads
361
Mesazhe
17.9K

Sociologjia

Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!
Threads
1.1K
Mesazhe
42.5K
Threads
1.1K
Mesazhe
42.5K

Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!
Threads
1.1K
Mesazhe
53.7K
Threads
1.1K
Mesazhe
53.7K

Psikologjia

Thellësitë e psikologjisë njerëzore.
Threads
440
Mesazhe
10.6K
Threads
440
Mesazhe
10.6K

Teologjia

Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!
Threads
276
Mesazhe
8K
Threads
276
Mesazhe
8K

Arti, Kultura Kombëtare & Boterore

Gjuhësia

Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!
Threads
140
Mesazhe
5.6K
Threads
140
Mesazhe
5.6K

Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!
Threads
350
Mesazhe
18.5K
Threads
350
Mesazhe
18.5K

Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore
Threads
594
Mesazhe
11.8K
Threads
594
Mesazhe
11.8K

Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!
Threads
445
Mesazhe
25.1K
Threads
445
Mesazhe
25.1K

Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !
Threads
259
Mesazhe
12.9K
Threads
259
Mesazhe
12.9K

Kinemaja dhe Teatri

Filmat, dokumentarët, komeditë dhe tragjeditë, festivalet e filmit, kujtesa për një teatër kukullash... Jepi!
Threads
370
Mesazhe
9.8K
Threads
370
Mesazhe
9.8K

Tema te tjera

Personazhe te artit dhe skenave shqiptare

VIP, thashetheme dhe informacione mbi personazhet publike
Threads
164
Mesazhe
480
Threads
164
Mesazhe
480

Shkenca

Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!
Threads
1.5K
Mesazhe
19.1K

Këndi i Femijëve

Hajdeni kalamaja tek përrallat dhe vjershat vetëm për juve!
Threads
79
Mesazhe
4.4K
Threads
79
Mesazhe
4.4K

Kuzhina dhe receta gatimi

Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
Threads
189
Mesazhe
8.3K
Threads
189
Mesazhe
8.3K

VIPat me famë botëore, klubi i Fansave

Je fan i çmendur i dikujt? Kërkon posters, informacione mbi idhullin tënd? Do të krijosh klubin tënd të fansave? Shkruaj këtu...
Threads
1K
Mesazhe
8K
Threads
1K
Mesazhe
8K

Diapazon

Një grup miqsh, një hapsirë e vecantë, për njerëz të vecantë...:)!
Threads
193
Mesazhe
19.7K
Threads
193
Mesazhe
19.7K

Teknologjia dhe Informatika

Te reja dhe njoftime teknologjike

Cdo gje interesante dhe qe do te donit ta benint te ditur, mund ta beni ketu.
Threads
928
Mesazhe
3.7K
Threads
928
Mesazhe
3.7K

Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting

Faqe me informacione se si mund te behet nje biznes ne internet
Threads
296
Mesazhe
1.7K

Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!
Threads
947
Mesazhe
8.2K
Threads
947
Mesazhe
8.2K

Lojra te ndryshme

Diskutime mbi lojra të ndryshme, strategjike, 3D, lan...
Threads
187
Mesazhe
2.6K
Threads
187
Mesazhe
2.6K

Chat ne Serverin Shqiptar Albnetwork

Dhoma #Shqiperia

Vendi i duhur për njohjen e "Thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:)
Ankesa mbi probleme të hasura gjatë chatimit në dhomat #shqiperia dhe #ndihme (Probleme me kick, ban, kickban, akick, heqje shtim access etj.)
Threads
1.2K
Mesazhe
10K
Threads
1.2K
Mesazhe
10K

Ankesa Probleme Abuzime!

Zonë ku mund të shprehni problemet që hasni në serverin Irc.AlbNetwork.net
Threads
392
Mesazhe
3.5K
Threads
392
Mesazhe
3.5K

Moderatoret e #Shqiperia

Vetem per AOp, SOp dhe Founder.
Threads
7
Mesazhe
115
Threads
7
Mesazhe
115

Zonat e Argëtimit

Koktej Diskutimesh

Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.
Threads
770
Mesazhe
88.4K
Threads
770
Mesazhe
88.4K

Moda

Threads
139
Mesazhe
4.7K
Threads
139
Mesazhe
4.7K

Humor, Video e foto per te qeshur

Video, barcaleta, Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!
Threads
438
Mesazhe
18.1K
Threads
438
Mesazhe
18.1K

Sporti - Futboll, Atletike etj

Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë! Formula 1 dhe hapesira diskutimi per tifozet e cmendur
Threads
1.2K
Mesazhe
29.3K
Threads
1.2K
Mesazhe
29.3K

Thashetheme, etj. etj.

O burra të shpikim sa më shumë, të përgojojmë, të thashethemojmë...ça rracë e poshtër!
Threads
906
Mesazhe
252.8K
Threads
906
Mesazhe
252.8K

Eros

Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
Threads
348
Mesazhe
21.2K
Threads
348
Mesazhe
21.2K

Zona Administrative

Antarët e forumit

Njohje, prezantim, foto, një komunitet i madh virtual ku mund të njihni njëri-tjetrin!
Threads
781
Mesazhe
41.1K

Fjala ime për përmirësimin e Forumit

Na ndihmoni me mendimet tuaja për përmirësimin e forumit!
Threads
95
Mesazhe
2.3K
Threads
95
Mesazhe
2.3K

Forum statistics

Threads
35,954
Mesazhe
1,110,096
Anëtarët
15,708
Anëtari më i ri
SuzetteGri
Top