Gazetaret ekonomist-- Budalliqet qe shkruajne per popullin

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga Leopardii, 31 Dec 2004.

  1. artistil

    artistil Primus registratum

    leku mund te vleresohet kur cvleftesohen monedhat e huaja dhe e kunderta?????apo kursi i lekut vendoset nga kush,nga bankat,nga exchange,nga ekonomia,nga shteti???ne gjithe boten kursi i monedhes kombetare vendoset ne burse...
     
    Sonia007 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe