Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  291
  Mesazhe:
  5,685
  E fundit: hindistroies net meewsFlicDispToils, 20 Jul 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ujku81
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  9,763
 2. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  916
 3. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  292
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  623
 5. vinjol
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,658
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,454
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,117
 8. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,514
 9. Universal
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  7,592
 10. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  773
 11. Gay
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  758
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,865
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  827
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,024
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,041
 16. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  760

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...