Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,612
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 12 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Aki
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  7,169
 2. pirro2016
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,590
 3. Ildri
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,800
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  250
 5. Solaris
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  5,427
 6. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  370
 7. Lisa
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  11,473
 8. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,355
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,395
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  561
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  599
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  688
 13. Dreamer
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  7,966
 14. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,208
 15. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,295
 16. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,685

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...