Shkodërlocja jonë

Mirësevini në forumin e shkodërloces sonë të dashur. Humor dhe bejte për të gjithë :)

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. genci
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  10,130
 2. shkodrani80
  Përgjigje:
  224
  Shikime:
  80,545
 3. besnik
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  43,858
 4. Admir
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  16,939
 5. eli
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,921
 6. Poezia
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  8,404
 7. Elsi
  Përgjigje:
  434
  Shikime:
  95,873
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,401
 9. genci
  Përgjigje:
  157
  Shikime:
  73,637
 10. rovena
  Përgjigje:
  78
  Shikime:
  27,252
 11. Megg
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  8,889
 12. Garuzhda
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  5,537
 13. Tanja
  Përgjigje:
  200
  Shikime:
  56,675
 14. genci
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  15,647
 15. Raptor
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  23,304
 16. tushi
  Përgjigje:
  245
  Shikime:
  124,882

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...