Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  1,386
 2. Ian
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,051
 3. Poshnjari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  476
 4. Poshnjari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  624
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,371
 6. Poezia
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  5,913
 7. Scorpion
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  11,091
 8. Poshnjari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  410
 9. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  3,308
 10. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,578
 11. Diavolessa
  Përgjigje:
  183
  Shikime:
  176,064
 12. Airbourne
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  4,970
 13. Qielli
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  33,996
 14. Enea Xhani
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  12,173
 15. eis
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  41,723

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...