Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Vals
  Përgjigje:
  322
  Shikime:
  46,382
 2. harap
  Përgjigje:
  2,215
  Shikime:
  523,621
 3. eM
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  28,975
 4. Ema
  Përgjigje:
  1,026
  Shikime:
  745,178
 5. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  582
  Shikime:
  388,195
 6. Nexhmedin Fazliu
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  10,660
 7. MeLoDy
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,468
 8. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  247
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  242
 10. Fawkey
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  553
 11. dr love
  Përgjigje:
  1,413
  Shikime:
  125,464
 12. miku-yt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,169
 13. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  699
 14. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  18,796
 15. katsune
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  7,344
 16. Goca
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  47,479
 17. e panjohura
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  15,113
 18. crazy
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  13,769
 19. FALKO
  Përgjigje:
  912
  Shikime:
  1,484,994
 20. Kordelja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  179,932

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...