Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Artin
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,154
 2. Artin
  Përgjigje:
  118
  Shikime:
  7,397
 3. Rornela
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  10,865
 4. mozaiku
  Përgjigje:
  172
  Shikime:
  11,025
 5. vinjol
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  597
 6. ledioni
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,228
 7. Universal
  Përgjigje:
  2,914
  Shikime:
  103,427
 8. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,153
 9. Aki
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,141
 10. mariglen
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,429
 11. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  10,860
 12. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  710
 13. nine_inch_nails
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  2,823
 14. Tironci
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  582
 15. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  114

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...