Njoftime Ngjarjesh Kulturore

Njoftime te ndryshme per ngjarje dhe aktivitete ne trevat Shqiptare

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  7,556
 2. Aki
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,432
 3. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,723
 4. SNAP
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  2,043
 5. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,018
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,129
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,621
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  991
 9. Mystique
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,270
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  34,192
 11. P.N.SH
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  6,500
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  4,452
 13. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,400
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,984
 15. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,588

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...