Programimi

/* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. shkopi
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  14,895
 2. AlbanianC0derz
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,157
 3. gurax
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,989
 4. urijan
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  10,563
 5. The Helper
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  9,343
 6. gurax
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,728
 7. Enea Xhani
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  5,403
 8. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,199
 9. kuriozi000000000000000000
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,591
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,356
 11. cufi_bardhit
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,496
 12. jumpi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,445
 13. giapar
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,908
 14. IT/Programming
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,620
 15. oneo
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,415

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...