Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,693
 2. lira12
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,004
 3. Scorpion
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  6,309
 4. Alanis
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  7,971
 5. Missy
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,194
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,140
 7. ersjada
  Përgjigje:
  73
  Shikime:
  6,117
 8. Lisa
  Përgjigje:
  332
  Shikime:
  36,089
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  30,320
 10. Fede
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,583
 11. Fede
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  749
 12. Fede
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,019
 13. brenatohyseni
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,286
 14. sermion_al
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,072
 15. gjekec
  Përgjigje:
  241
  Shikime:
  28,697
 16. Fede
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,286

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...