Gjuhësia

Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. eniad
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  9,156
 2. Almir
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  53,706
 3. vlera
  Përgjigje:
  258
  Shikime:
  153,356
 4. holtienka
  Përgjigje:
  522
  Shikime:
  103,403
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,022
 6. Diavolessa
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  241,098
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  79
  Shikime:
  140,188
 8. Bukuroshja
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  46,034
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  171
  Shikime:
  29,152
 10. Solaris
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  35,138
 11. rvd
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  12,967
 12. SI TJETRI
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  44,643
 13. shuquri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,567
 14. Dr_DEVIL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,043
 15. MeLoDy
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,666
 16. aurelis
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,636

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...