Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  77,131
 2. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  7,494
 3. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  14,428
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  11,655
 5. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  22,461
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,314
 7. manfredmuller
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  181
 8. Artin
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  4,551
 9. Mystique
  Përgjigje:
  1,753
  Shikime:
  96,555
 10. Hope
  Përgjigje:
  1,059
  Shikime:
  44,132
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  485
 12. gjekec
  Përgjigje:
  1,499
  Shikime:
  822,564
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  5,216
 14. Megg
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  3,133
 15. Megg
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  662
 16. Agjenti_007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,110
 17. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  19,391
 18. disku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  47,627
 19. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  900,495
 20. Agjenti_007
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,636
 21. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  124,785

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...