Astronomi, Kozmologji, Astrofizike

Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Wii
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  31,877
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  5,203
 3. n00b
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,164
 4. Aki
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  4,395
 5. gurax
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,856
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,355
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,093
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,867
 9. Aki
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  5,049
 10. Solaris
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  3,490
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,138
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,596
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,234
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,642
 15. master of puppets
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  11,290
 16. gurax
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  6,168

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...