Linux Servers

Perdorimi, Serverat dhe siguria e serverave. Mbrojtja, kontrolli dhe mirëmbajtja e tyre. Diskutime dhe teknika.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. gurax
  Ngjitës

  LINUX

  Përgjigje:
  183
  Shikime:
  110,165
 2. gurax
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,327
 3. Brilliant
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,021
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  5,522
 5. Linux
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,187
 6. alko
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  749
 7. alko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  722
 8. Brilliant
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  578
 9. Brilliant
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  539
 10. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  634
 11. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,560
 12. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  560
 13. alko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  908
 14. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  616
 15. alko
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  936
 16. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  538
 17. alko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  579

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...