Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. engjelli
  Përgjigje:
  504
  Shikime:
  245,627
 2. POMPACIU
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  8,209
 3. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  5,093
 4. Besnik Bleta
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  26,485
 5. Aimilius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,504
 6. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,084
 7. seseli
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  11,510
 8. Doctorpc
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  27,862
 9. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,638
 10. boksieri_tirones
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  3,139
 11. qoska
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,531
 12. Lesdon
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,171
 13. gurax
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,197
 14. gurax
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  7,858
 15. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,140
 16. Admirali
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,336
 17. fatjanhushi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  4,060

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...