Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  7,174
 2. Djep
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  9,467
 3. Goca Adoleshente
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  3,967
 4. Balahk
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  6,543
 5. enajda
  Përgjigje:
  2,187
  Shikime:
  314,584
 6. Elsi
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  15,702
 7. Aki
  Përgjigje:
  119
  Shikime:
  11,499
 8. Ema
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  26,325
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  389
 10. eljoni
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,030
 11. BobunJed
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  522
 12. Mystique
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,771
 13. requanderi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  575
 14. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  33,822
 15. Eléonoré
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  5,885
 16. Mystique
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  959

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...