Urime dhe pershendetje

Uroni ditëlindjet, festat, fejesat(?)...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. SurferChick
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  818
 2. abs
  Përgjigje:
  292
  Shikime:
  163,069
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  437
 4. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  656
 5. Daniel H
  Përgjigje:
  99
  Shikime:
  26,926
 6. Wise
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,558
 7. rO_k
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  2,427
 8. abs
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,329
 9. receli
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  19,680
 10. regele
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  31,812
 11. Anasykaltra
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,402
 12. Sara
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,197
 13. alban bala
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  15,096
 14. Eni_883
  Përgjigje:
  77
  Shikime:
  17,421
 15. ameba
  Përgjigje:
  202
  Shikime:
  65,973

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...