Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. khour
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  77,438
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  3,209
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,079
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,226
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  8,256
 6. Diavolessa
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  9,950
 7. Monroe
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  12,554
 8. MeLoDy
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  4,375
 9. hurricane
  Përgjigje:
  156
  Shikime:
  125,691
 10. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  6,989
 11. n00b
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,721
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,221
 13. hurtlocker
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,625
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  21,359
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,424

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...