Mjekesi dhe Biokimi

Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. gjekec
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  10,324
 2. Aki
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  4,010
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,376
 4. Wii
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  30,302
 5. Airbourne
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,721
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,000
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,401
 8. katsune
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,944
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  9,403
 10. Aki
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,487
 11. Wii
  Përgjigje:
  157
  Shikime:
  102,595
 12. bulkthi
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  13,102
 13. Thamina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,571
 14. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,152
 15. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,427
 16. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  6,295

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...