Ndjenjat e momentit me nje foto

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 28 Dec 2014.

 1. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kështu kam ngelur dhe unë :(

  todolist.jpg
   
  Hope likes this.
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Paskam nevojë për një , fiks si kjo. Të paktën dhoma do dukej e pastër :D

  FB_IMG_1504431532184.jpg
   
  Hope likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Edhe kur t vdesesh me libra n'kry:p
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  [​IMG]
   
  Anabell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Librat , si pasurinë më të madhe që kam , do t'i jap ty :p
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Alivia likes this.
 8. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 11. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 12. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 13. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 14. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 15. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 16. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Alivia likes this.
 17. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 18. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 19. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe