Albumi im Fotografik

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Artin, 9 Jul 2017.

 1. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 2. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 3. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  TinkerBell likes this.
 4. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Mystique and TinkerBell like this.
 5. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Mystique likes this.
 6. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 7. Artin

  Artin Valoris scriptorum

 8. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  20171230_195206.png
  moment pushimesh....
   
  Artin likes this.
 9. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe