Black and White

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 14 Oct 2014.

 1. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Tek ato ikonat e vogla aty lart, e gjashta nga e majta, ke një ikonë që quhet Image. Ështa krahas asaj që duket si shirit filmi dhe thotë Media.

  Shtype atë ikonë dhe pastaj kur të hapet, tek Image URL vendos lidhjen (linkun) e fotos që do të postosh.
   
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  [​IMG]
   
  gurax likes this.
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  [​IMG]
   
  Alivia and joetisti_ like this.
 5. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  [​IMG]
   
  gurax and joetisti_ like this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  [​IMG]
   
  gurax likes this.
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  FB_IMG_1497299144211.jpg
   
  Artin likes this.
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 11. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 12. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 13. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

 14. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Kjo quhet dashuri sepse per te jetuar do jetojne qe tgjithe. Gjithsesi foto kuptim-plote
   
  SurferChick likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 16. gurax

  gurax Pan ignoramus

 17. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 20. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  LOL
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe