Fotografi nga duart tona.!

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Hope, 13 Jul 2014.

 1. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

  Live nga plazhi Bunecit IMG_0546.JPG
   
  filharmoni, Hope and Anabell like this.
 2. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

  Llixhat e benjës, IMG_0692.JPG Përmet
  Thermal baths :)
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 4. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Turqi.

  20160904_193312.jpg

  20160904_193403.jpg
   
  Chrono_Crusade, Hope and Artin like this.
 6. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 7. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 8. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 10. Hope

  Hope dans ton coeur

 11. Hope

  Hope dans ton coeur

 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 13. Hope

  Hope dans ton coeur

 14. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 15. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Attached Files:

 16. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  lartesi ? :eek:
   
  filharmoni likes this.
 17. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 18. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 19. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 20. filharmoni

  filharmoni Forumium praecox

  Kroaci
   

  Attached Files:

Shpërndajeni këtë faqe