Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Megg
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  900
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,631
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  22,247
 4. disku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  49,229
 5. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  904,314
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,329
 7. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  127,003
 8. Capitalus
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  663
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  576
 10. qendros
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,007
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,345
 12. Ofelia
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  4,489
 13. alinos
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,163
 14. Balahk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  957
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  9,061

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...