Piktura nga anetaret / Personal Artworks

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Thamina, 15 Apr 2015.

 1. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  upload_2016-11-13_14-39-12.png
   
  Artin and Almaa'95 like this.
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 3. Artin

  Artin Papirus rex

  Shum te bukura Thamine.
  Deshta me t'pyt a i ban me bojna vaji apo uji kto piktura?
   
 4. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  Ne mos gaboj, kjo duhet te jete nje kopje e Fabian Perez. Ka dale bukur :)
   
 5. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 6. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe