Piktura nga anetaret / Personal Artworks

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Thamina, 15 Apr 2015.

 1. Thamina

  Thamina Papirus rex

 2. katsune

  katsune cherry blossom

  ekzotike dhe te bukura. me pelqyen te gjitha :)
   
  Thamina likes this.
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  @Thamina amazing, te lumte per talentin qe ke :)
   
 4. Thamina

  Thamina Papirus rex

  flm shume!
   
 5. Ermiraal

  Ermiraal Forumium maestatis

  shume,shume bukur Thamina
   
  Thamina likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  bravo, Thamina!! Paske dore!
  une kam bere kete[​IMG]:p
   
  Thamina and Aki like this.
 7. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahahhahahaha
  as Da Vinci sta kalon dot me ty :p
   
  joetisti_ likes this.
 8. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Bravo Thamina, mos harro të na ftosh kurë të hapësh ekspozitë...! Suksese!
   
  Thamina and Ermiraal like this.
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

  shume flm.
   
 10. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ...un punoj metalet...kjo eshte nje thike combat/utility, dizenjuar nga une e qe do prodhohet ne 135.000 cope nga extrema ratio nga toscana-itali...
  klient eshte ministria e brendeshme e irakut....modeli quhet al-albani (shqiptari)...qe eshte shkrimi arabisht...
  doreza eshte studjuar bashk me fakultetin e anatomis dhe e shkencave te levizjes te universitetit te pizes...
   
 11. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ...un punoj metalet...kjo eshte nje thike combat/utility, dizenjuar nga une e qe do prodhohet ne 135.000 cope nga extrema ratio nga toscana-itali...
  klient eshte ministria e brendeshme e irakut....modeli quhet al-albani (shqiptari)...qe eshte shkrimi arabisht...
  doreza eshte studjuar bashk me fakultetin e anatomis dhe e shkencave te levizjes te universitetit te pizes...
   
  Dreamer likes this.
 12. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ...un punoj metalet...kjo eshte nje thike combat/utility, dizenjuar nga une e qe do prodhohet ne 135.000 cope nga extrema ratio nga toscana-itali...
  klient eshte ministria e brendeshme e irakut....modeli quhet al-albani (shqiptari)...qe eshte shkrimi arabisht...
  doreza eshte studjuar bashk me fakultetin e anatomis dhe e shkencave te levizjes te universitetit te pizes...
   
 13. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 14. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  greetings from Bulgaria

  [​IMG]
   
 15. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  last baby home.... CHSSR "Malsor" Compact Hostage Saving Sniper Rifle cal 6.5x47 Lapua...zhvilluar bashke me Italianen BCM Europearms nga Pinerolo.... Tyta prodhuar nga une me nje makine te prodhuar po nga une action BCM Europe arms, stock accuracy international, trigger jewel triggers usa, optic US Optics short

  [​IMG]

  makina per prodhimin e tytave bazuar ne nje projekt te 1880 amerikan...mund njihen fare mire putrelat e celikut te eprdorura ne struktura metalike...makinen e kemi ber bashk me mikun tim italian....

  [​IMG]
   
  Dreamer likes this.
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Domethen kshu u mbaka arma ?
   
 17. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  ka nje ironi...didaskalia e fotos eshte "help her to find the trigger"...trigger i thon kembezes se armes...dhe klitoridit :p
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  E shkreta ngeli aty , shtrire Ste ndihmon njeri sot jo
   
  hurtlocker likes this.
 19. hurtlocker

  hurtlocker Valoris scriptorum

  Un pergjithsisht jam altruistic
   
 20. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe