1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 2. Artin

  Artin Papirus rex

 3. Artin

  Artin Papirus rex

 4. Artin

  Artin Papirus rex

 5. Artin

  Artin Papirus rex

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 7. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  [​IMG]
   
  Al-Punk likes this.
 8. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 9. Artin

  Artin Papirus rex

  [​IMG]
   
  Airbourne likes this.
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me pelqe apo me PELQE....hap rruge......ATJE.

  p172383-1.jpg

  :duhan::duhan:
   
  Artin likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  The study of mysterious Russian women soul.

  Russian women are enigmatic. They attract, excite and charm. The mystery is in their nature, eyes, smiles which appeared to radiate from the heart and soul. It's the riddle you have to guess. You can spend a whole lifetime not find the answer.

  PS...duke mare parasysh se cfare kuracDERRA ka ne zivot.

  Shqip...jane FEMERORE si dhe mbi te TJERAT.

  DO apo DO.   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Të martohesh me nje femer të kulturës tjeter është një udhëtim apo rulet RUS. Por, të gjitha paninet( apo flite), nuk janë pjekur në te njejten furrë. Udhëtimi për lumturinë e vërtetë vlen per çdo rrezik. Aq me shume, kur flasim për dashurinë. Sepse dashuria, lumturia dhe besnikëria kanë qenë gjithmonë.... vlerat më të CMUARA në jetë, dhe nuk ka dallim në mënyrën,se si i kqyron. Veprimet flasin më shumë se fjalët.  GRANDE STING.
   
  gurax likes this.
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kam lexuar do BACILE si murik i alboQIRIS tek forumi i mandiKURVES...ruset kane perdhunuar miliona femra gjermane?
  Kta PACAHVURET ka trojet nuk shtrojne pyetjen(se llogjike skan HALET)...kush sulmoi dhe vrau FEMRA ne Bashkimin Sovietik????????????????
  Ose ne Shqip....ti vjen me ARME,vret dhe perdhunon (po pate byce) ATO qe une i dua me SHUME!!!!
  Ti pret une te ....perkedhel!!!!!!!
  Ja leme QENIT....INSTIKTIN.
  927b9caa1311f331d246c6faa9362908.jpg
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Grupi Airbournes ju deshiron.....  fund jave te MBARE Motra dhe vellezer.

  AproPO.....te hene dhe te marte APET pushim,the perse apo SEPSE!!!

  Si per karneval.....helbete.

  Tschyss.
   
 15. Artin

  Artin Papirus rex

 16. Artin

  Artin Papirus rex

 17. Artin

  Artin Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe