Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Komita2006
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,894
 2. guest17
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,215
 3. Lisa
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  11,610
 4. Landa
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  73,502
 5. ledioni
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  7,863
 6. guest17
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  640
 7. Solaris
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,516
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,294
 9. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  636
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,261
 11. katsune
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  11,408
 12. Solaris
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  8,407
 13. Ian
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  61,348
 14. eM
  Përgjigje:
  200
  Shikime:
  18,701
 15. endri.inxh
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,477

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...