Libri që keni në duar?

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga Vals, 10 Aug 2007.

 1. snatch

  snatch Dictum Factum

  Nata me hënë.
  Kadare.
   
  joetisti_ likes this.
 2. bobo

  bobo marksist-enverist

  'flen ne cdo gje nje kenge'-permbledhje poetike...hahahah, kekam ba romantik
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'kam. Dhe meqe duhet te shkruaj dicka, po them... 'nje liber sado 'keq' te jete shkruar, jep, merr nga ti dhe te ben ta vleresosh pa artificialitet...'
   

Shpërndajeni këtë faqe