Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,384
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  704
 3. master of puppets
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,287
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,046
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  703
 6. lule-bore
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  243,573
 7. Alephh
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  1,199
 8. Korcare_per_jete
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  8,380
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  11,648
 10. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  959
 11. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,796
 12. Solaris
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  898
 13. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,992
 14. Solaris
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,680
 15. Solaris
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,133

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...