Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. AIPR
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  12,758
 2. Dolphyn
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  12,573
 3. Genti27
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  12,512
 4. pompa
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  12,283
 5. Tetovari
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  12,121
 6. Santiago
  Përgjigje:
  67
  Shikime:
  11,503
 7. alamara19
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  10,893
 8. rvd
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  10,855
 9. Suzzane webb
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  10,841
 10. Adriatik
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  10,435
 11. Suedezi
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  10,191
 12. Adonis
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  10,086
 13. MLK
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  9,670
 14. ujku81
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  9,505
 15. Leopardii
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  8,971

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...