mënyra që ju mund të merrni një kredi personale dhe të biznesit . stresi falas

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga Suzzane webb, 12 Oct 2013.

 1. Suzzane webb

  Suzzane webb Primus registratum

  A keni nevojë për një kredi të shpejtë besuar dhe të besueshëm ? Kjo është për të ju informuar se ne ofrojmë të gjitha llojet e kredive ( kredi biznesi, kredi personale, kredi konsolidimin , kredi hipotekare , kredi e Investimeve, etj ) në 3% në normë vjetore . A keni nevojë për një kredi dhe janë hedhur poshtë nga bankat tuaja për shkak të kredive të këqija ? ose ëndrrat e ngritjen e një biznesi ? Na kontaktoni për një kredi sot dhe të vënë një ndalesë për të gjitha barrierave tuaja financiare . Të interesuar ? Kontaktoni me ne sigurimin detajet e mëposhtme të aplikimit . Emri, Adresa , DOB , Telefon, të ardhurat mujore , sasia dhe kohëzgjatja . Të gjitha pyetjet dhe aplikacionet duhet të dërgohen tek ne përmes këtij email : relianceopt5@yahoo.in
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Kur nje individ njihet si person n eliste te zeze te mos shlyerjes se kredive,si ju qenkeni aq te forte ku konkurokeni banken e shtetit?Banka e Shtetit eshte e vetmja organizem,qe mundet te lejoje ose jo dhenje OK,cfare do banke private ose jo per fatin eindividit me historik te zi ose ndryshe kreditor ne liste te zeze.Sikur po rishfaqen dhe nje her sistemi piramidal ne shqiperi?Afati minimal per te dalur nga lista e zeze eshet nga 5 DERI 10 vjet,pa patur rendesi shuma qofte dhe 5 LEK!
   

Shpërndajeni këtë faqe