PHP NUKE

Diskutime tek 'Programimi' filluar nga giapar, 13 Feb 2004.

 1. giapar

  giapar Primus registratum

  php nuke!!

  Eshte hera pare qe punoj me "php" dhe kam shkarkuar "phpnuke" dhe "phptriade" e kam konfiguruar dhe jam tek faqja pare ku duhet te merem me vendosjen e moduleve majtas djathtas etj. deri ketu ok.

  si behen linket ne php?!
  pra si behet strukturimi? si ne html?
   
 2. giapar

  giapar Primus registratum

  Re: php nuke!!

  forumin shikohet vetem kur je on line? apo edhe ne webserverin qe kam shkarkuar?
  faqet si edtiohen?
   
 3. radioas

  radioas Primus registratum

  Re: php nuke!!

  ej ti GiaPaR spo te kuptoj se qkapo te vyn me te Ndihmu ne PHP nuke qka ki nevoj veq vet vllaqko
  se per PHPnuke jom ba budall tash ja kom nis edhe vet me Programu ne nuke pra qka te vyn veq kerko por sqaro ma kjart ok
  brother
   
 4. la_morte

  la_morte Forumium praecox

  Re: php nuke!!

  Online ti shikon forumin qe ke ne databazin online (pra ne serverin remote). Ne local mund te shohesh vetem databazin qe ke te instaluar ne pc tend. Ne local perdoret vetem per te bere testimin perpara se ta futesh ne remote dhe jo per te lexuar lajme, forume, etj.

  per modifikime faqesh fillo e konsulto faqet zyrtare Nuke dhe do gjesh shume ndihma
   
 5. IT/Programming

  IT/Programming Primus registratum

  PHP NUKE

  Ku mund nje website ku mund te download PHP NUKE.

  Faleminderit
   
 6. olti

  olti Neo

Shpërndajeni këtë faqe