Programimi

/* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Anton
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,042
 2. Erind
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,202
 3. ^SHIU^
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,035
 4. ladio
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  7,071
 5. voodoo
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,084
 6. Scherzzi6
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,210
 7. Agron Deres
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  932
 8. ladio
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  853

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...