Forum vetem per programim

Diskutime tek 'Programimi' filluar nga AlbanianC0derz, 27 Sep 2016.

 1. AlbanianC0derz

  AlbanianC0derz Primus registratum

  http://albanianc0derz.com/
  është forumi i dedikuar vetem per programim kekohen antare per te zgjeruar forumin dhe gjithashtu moderatore.

  Shpresoj qe do te kete sa me shume antare qe te zgjerojme fushen e programimit.
   
 2. AlbanianC0derz

  AlbanianC0derz Primus registratum

  a ka te ineresuar?
   
 3. AlbanianC0derz

  AlbanianC0derz Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe