Programimi

/* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. gurax
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  4,047
 2. Fulcrum
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,297
 3. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,700
 4. Rima
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  737
 5. v-_-s
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  767
 6. umu abdullah
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  765
 7. SkErDi
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,050
 8. qoska
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,139
 9. Albert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  774
 10. ludwig
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  943
 11. qoska
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,084
 12. jack owar II
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  806
 13. Tetovari
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,899
 14. X-GoodBoy
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,744
 15. ladio
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  674

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...