Punim Diplome

Diskutime tek 'Programimi' filluar nga urijan, 7 Sep 2005.

 1. urijan

  urijan Primus registratum

  Punim Diplome

  Kush nga ju do te mundete te me ndihmonte me ndonje LINK ose ne nje menure tjeter qe te gjeje Punime Diplomash (tema diplomash) per Fakultetin e Shkencave Kompjuterike ose cfaredo teme qe ka lidhej me Informatiken (Kompjuterin)
  E kerkoj kete sepse nuk mundem te percaktohem se cfare teme te punoj ...
  Flm......
   
 2. Studenti03

  Studenti03 Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  Une nuk di ndonje link por ne fakultetin e shkencave ne tirane ne degen e Informatikes para disa vitesh (2 apo 3 vite) i eshte dhene nje studenti te ndertonte nje kompiler te paskalit ne gjuhen shqipe. Nuk e di ne te ben pune por nje teme ishte dhe kjo.

  Ne France dhe ne Hollande nje firme avionesh i dha studenteve te nje universitetit (nuk e mbaj mend emrin) te benin nje pilot automatik me shume funksione. Kjo ne bashkpunim edhe me pedagoget.

  Kush te duket me arsyeshme mund ta zgjedhesh. Per mua zgjidh te dyten se ke perfitime. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Une them vetem dicka.
  Tema ka sa te duash dhe per ato te gjejne edhe vete pedagoget, por kryesorja eshte, a ke b*th te punosh.

  Megjithate te uroj suksese ne diplome. :book:
   
 3. urijan

  urijan Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  Faleminderit per keshillen po ku mundet te kontaktoj me keto persona..
  Sa per ***** duhet te punoj se duhet te diplomoj ..
  edhe nje here faleminderit
   
 4. urijan

  urijan Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  pershendtje askush nuk mundet qe te me ndihmoj... nuk ka asnje ekspert te kesaj teme ...
   
 5. LABI

  LABI Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  Te pakten specifiko se ne cfare specializimi e kerkon temen. Internet, database, grafike.......
   
 6. urijan

  urijan Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  jam i interesuar per rrjetat kompjuterike do i jem mirenjohes kush do me ndihmonte...
   
 7. GuJack20

  GuJack20 Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  Hi Liburne...

  Sapo jam kthyer nga pushimet dhe prandaj e pashe me vonese temen tende...

  Une punoj ne kampusin e Tiranes dhe ndoshta mund te gjej ndonje material qe mund te te interesoje...

  Me dergo nje e-mail te flasim me gjate...

  Pershendetje
  GuJack20
   
 8. urijan

  urijan Primus registratum

  Re: Punim Diplome

  Pershendetje: GuJack20
  Po punimi shume me pelqeu dhe ishte nje punim shume i perkryer...
  Nese do te mundeshte te me dergohej ndonje teme ne Qarqe Kompjuterike, ne temen ANALIZA DHE SINTEZA E QARQEVE SEKVENCIALE SINKONE
   
 9. LiridonaZ

  LiridonaZ Primus registratum

  E kam nje pytje. Mundet dikush te me ndihmoj qe te zgjedh nje teme diplome ne databaz, sepse jam ne dileme!
   

Shpërndajeni këtë faqe