Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. xhavla
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,337
 2. Hektor12
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  727
 3. jammietaggart
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  705
 4. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  817
 5. silvi.silvi.silvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  553
 6. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  56,372
 7. hertzalbania
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,782
 8. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  656
 9. Aquarius
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,062
 10. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  311,174
 11. The decatur
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,170
 12. jeteere
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  38,486
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,923
 14. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  27,357
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  824

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...