Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ruud
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  3,655
 2. lauren
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  7,008
 3. dirty vegas
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,320
 4. dirty vegas
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  7,359
 5. Luminus
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  2,133
 6. agron1977
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,489
 7. dirty vegas
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,137
 8. TheLaw
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,140
 9. Blue Gene
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,409
 10. DriniS
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,567
 11. enkela
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,055
 12. ujku81
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  872
 13. Ema
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  1,870
 14. personazh
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,930
 15. Durrsaku_King
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,929

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...