Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  694
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  499
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  574
 4. lukaanton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  421
 5. Leopardii
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  18,317
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  506
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  436
 8. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  561
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  457
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  883
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  447
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  344
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  423
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  704
 15. Al-Punk
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  2,707

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...