Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  449
 2. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  546
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  356
 4. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,090
 5. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  479
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  420
 7. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  541
 8. Av1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  457
 9. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  567
 10. megaholdings
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,504
 11. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  447
 12. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  605
 13. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,036
 14. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  921
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,722

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...