Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  899
 2. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,140
 3. dimir
  Përgjigje:
  715
  Shikime:
  404,721
 4. hertzalbania
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  872
 5. hertzalbania
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,927
 6. hertzalbania
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  711
 7. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,209
 8. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  693
 9. MLK
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,857
 10. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,019
 11. albgenius
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,027
 12. lixhu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  673
 13. Dolphyn
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  12,548
 14. ujku81
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  9,456
 15. Paperina Paperopoli
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,085

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...