Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,788
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  514
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  516
 4. Universal
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  3,098
 5. Suzzane webb
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  10,796
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  766
 7. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  5,192
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,283
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,796
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,156
 11. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,957
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  741
 13. vasil1501
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  917
 14. vasil1501
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  731
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  682

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...