Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. POMPACIU
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  8,203
 2. engjelli
  Përgjigje:
  504
  Shikime:
  245,406
 3. GuJack20
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  953
 4. GuJack20
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  940
 5. a-alket
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,063
 6. andu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,102
 7. shkopi
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  923
 8. gezimi
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,514
 9. el_che
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,162
 10. oneo
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,110
 11. GuJack20
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,111
 12. GjeniuSoft
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  879
 13. a-alket
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  904
 14. eli2
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,494
 15. Orleans
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  888
 16. GuJack20
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  917
 17. GuJack20
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,019

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...