Dua nje program Anglisht shqip per te mesuar anglisht HELP PLEASE!!!

Diskutime tek 'Programet dhe Programuesit' filluar nga Doctorpc, 25 Jun 2005.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Google Translate te ndihmon pak a shume..:)
   
  Sweety likes this.
 2. mergim

  mergim Guest

   
 3. anaariela

  anaariela Guest

   
 4. anaariela

  anaariela Guest

  oooo e dua dhe une ju lutemmdjemaaa
   
 5. gentja

  gentja Guest

  O ju lutem edhe une kam nevoj per nje program per te mesuar Anglisht-Shqip lu lutem me ndihmoni
   
 6. bucko

  bucko Guest

   
 7.  
 8. eri krashi

  eri krashi Guest

   
 9. dritan26

  dritan26 Guest

   
 10. zamira skana

  zamira skana Guest

   
 11. aidaaaa

  aidaaaa Guest

   
 12. Bekja Shkodrani

  Bekja Shkodrani Primus registratum

  Mendoj se ky website www.mesojanglisht.com mund te ndihmoje te mesosh anglisht pasi mesa pash ato ofrojme mesues LIVE qe mesohet nga interneti / skype.
   
 13. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

Shpërndajeni këtë faqe